Tato sekce bude sloužit k přiblížení některých s Whiteeiných psích kamarádů :)

 

Brit

Brit je krátkosrstý německý ohař s PP narozený o prázdninách 2007. Opravdové třeštidlo, dokázal by jen tak běhat a skákat celé hodiny. Vlastně díky němu a jeho majitelce-Sárushce jsem se dostala na cvičák :) Je to superní pejsek, ho i jeho paničku mám moc ráda :)

 

J.D.

Tenhle asi 2letý labrador (teda myslim, Lenushka kdyžtak opraví :)) je néže jen opravdu chytrý a učenlivý pes, který umí nesčetně povelů, jak už klasických, tak především z DD, ale především v něm stále bije srdce štěněte. Neúnavně lítá jak za kamínky do vody, za tenisákem, ale především za svými tolik milovanými klacíky :D Je pravda, že přivolání a socializaci mezi ostatními psi by to ještě potřebovalo "trochu" vylepšit, jinak je to však superní pes ;) Lence, která se o něj stará, sice tenhle labík Jack Daniel (bez PP) nepatří, ale stará se o něj, jako by byl její :) 

 

Jacky

Tento droboučký, avašak svou duší nemalý maltézáček Jacky (s PP) je asi o 2 měsíce mladší než Whitee. Je to úžasný hafík, ikdyž je Whitee několikanásobně větší než on, tohle neohrožené psisko se vůbec nebojí, a stále a stále provokuje ;) miluje svou paničku, které je neustále v patách, ovšem jediná věc bránící jejich lásce jsou malé úzké mosty :D z těch má Jacky opravdovou hrůzu. S paničkou toho mají ještě mnoho před sebou, proto jim oboum držíme palce ;)

 

Baruška

Bára je nádherný kříženec boxera a dalmatina, a ikdyž jí je už krásných 8 let, nikdo by to na ní nepoznal :) Přestože ráda aportuje, je to už psí dáma a potřebuje svůj klid, proto mladé a rozpustilé psi moc nemusí ;) má ráda svůj pelíšek, a určitě i svou skvělou paničku :)

 

 Trixi

Trixi je asi 2letá kříženka labradora, neuvěřitelně živé a vytrvalé psisko. Má moc ráda svou paničku, ovšem když si postaví tu svou krásnou chytrou hlavičku, ani panička s ní nehne. Je opravdu šikovná, s přivoláním je natom ale dost bledě :( Chodila i na cvičák, ovšem z nějakého mě neznámého důvodu přestala :( Trixi bydlí kousek od nás, je to Whiteeina nejlepší kamarádka ;)

 

Mac

Tento nádherný australák Mac (čti Mek) je další pejsek Terky, která má doma ještě choďáka Daga, ten si pamatuje ještě Aske :) Terka je s Macem skvěle sehraná, ovšem ještě né zcela ovládá Macovu touhu zakusovat je do psích zadků :D to je snad Macova nejvědší záliba! :D Je to ale úžasný méďa, z kterého bude (je!) výborný pes jak na obrany (:D) tak i jako kamarád který nezkazí žádnou prču :) i Whitee ho má moc ráda :)

 

Teri

Terinka je černý labík, neuvěřitelně mazlivá a hravá fenečka. Pořád se musí vrtět, musí u všeho být. Svého páníčka má ale opravdu ráda, poslouchá taky krásně. Dřív si s Whitee neuvěřitelně rozuměli, posledních pár cvičáku ji (Teri je přeci jen o něco měnší) ale Whitee přímo terorizuje! Převalí ji na záda, a zahryznutá ji do krku (ale fakt jen lehce!) na ni vrčí...nemyslí to výžně, NIKDY  by ji nepokousala (tím sem si jistá!) ale naše Malá bílá dospívá, takže si už vyjasňuje pozice. No uvidíme, snad si to Terinka nenechá líbit a dá Whitee co proto! :)

 

Whiteeiných kamarádů je samozdřejmně víc, ale s některýma se tak často nevidíme, a od některých nemám fotku:( Budu sem ale neustále přidávat nové a nové, snad i s fotkama :) taky jak budu mít čas, no...:) a ještě bych tu chtěla zřídit samostatnou galerii jen Whitee s jejíma psíma kámošema, tak se těšte! ;)