DajuŠ.ka

 no :D

opravdu (asi jako většina :D) nesnáším když o sobě mám něco psát, takže mějte prosím slitování :D

Od malička miluju zvířata. Vždycky jsme měli zvířectva doma plno, takže není asi divu že už od útlého děctví je mým snem být veterinářka ;) nejvíc mě zajímá kynologie a ornitologie, tomu bych se chtěla opravdu věnovat :) jsem taky členem Záchranné stanice pro handicapovaná zvířata Hošťálková, občas chodívám na praxe k našemu panu veterináři a pravidelně pomáhám ve Vsetínském zvířecím útulku :) ..

Ještě něco o mě co se netýká zvířat? No baví mě něco vyrábět, z korálků, drátků, pléct náramky ;) taky už nějaký ten pátek tančím orientální tance, takový můj krajní koníček :)

Whitee je moje všechno. Kdybych ji neměla, nwm co bych celé dny dělala, seděla doma na zadku? Troufám si o sobě říct že jsem celkem akční typ, pořád bych něco podnikama a někam chodila :) k tomu taky miluju přírodu, proto je pro mě Whitee ideální parťák, kdykoliv máme volno jdeme na nějaký pořádný výlet, celodenní tůry nám nedělají problém, naopak :) obě dvě nás baví nejrůznější sporty, takže se opravdu nenudíme :D 

 

 bez Ní↑ by to nešlo♥

 

.. jo a nakonec nesmím zapomenout na ohromné poděkování, které patří mým rodičům :)

chtěla bych jim poděkovat nejen za tu finančí (startovné, výc. tábory ..), fyzickou (dovoz a odvoz) ale taky za psyhcickou podporu, že mě a Whitee věří, fandí nám, že dokážou poslouchat ty mraka zážitků po každé procházce i přesný postup při vypracovávání stopy (prostě se potřebuju někomu vyzpovídat ;)), že mě neodbydou ale naopak se zájmem vysechnou (jestli ne se zájmem, tak to ale dokonale hrajou :D).

Takže za toto jim patří mé velké Dík ;)