aktuálně:

23.3.2011 → měli jsme dneska jet na coursing, ale kvůlu hárání jsme to museli odložit :( byli jsme ale aspoň na 6ti hodinové procházce, parádní! ;) 

5.2.2011 → takže ;) minulý týden jsme se krásně prošli, prochajda něco málo pod 40 km, takže už trénujeme na dogtrekky :D za 2 týdny by měli být nějaké závody podle ZZO v Přerově, takže snad se podaří :) ..

9.1.2011 → aktuálně hlásím že mám nového kompa takže už mě to snad bude nutit víc sem chodit :) jinak jsme byli dneska na výstavě v Olomouci, no V3 :) ..

13.10.2010 → Aira i Whitee hárají, takže se k nám stahují psi z širého okolí, jeden jezevčík dokonce někudy (vůbec nevíme kudy :D) prolézá plotem, takže Whitee musí být chuděrka zavřená, pokud s ní není někdo na zahradě, nebo pokud nejsme na procházce. Takže se s ní teď snažím chodit co nejvíc na co nejdelší prochajdy, ale tento týden píšem celkem dost písemek, ikdyž se nedá říct, že bych se nějak extra do toho učení hrnula ;) :P

5.10.2010 → večer jsem byla s Whitee na stopách, rosa nebyla, fučelo teda dost, takže to možná Whitee trochu omlouvá, když přešla oba dva lomy a předmět (poprvé!!!) nenašla ..

18.7.2010 →  ikdyž nám počasí vyšlo jen taktak, konalo se Cvičákové grilování :) uplně superní, skvělá atmosféra, výborné masíčko z grilu, no paráda :D ;) .. kromě Sranda závodů pro páníčky (kdy jsem v jakési vědomostní soutěži, kde byly asi 3 rozstřely, díky svým nejrychlejším nohám, kde byla tato "běhací disciplína" dána jen proto, že Soni došly otázky :D, vyhrála 1. místo :)) byla se psem jen jedna soutěž, taková opičí dráha, kde nám nevyšlo projití mezi tunely, ikdyž už jsem v duchu jásala, že mi tam Wajta nevletěla, tak nakonci, když už jsem se chtěla vyřítit na další překážku, Whitee se otočila a frrrnk do tunelu :D:D ale byl to super den :)

4.7.2010 → jó tak to jsem tu dlouho nic nepřidala :( :D .. dneska jsem Whitee umyla (smraďocha mojeho! ♥ :)) a taky jsme byly na cvičáku kde jsme trénovali na zkoušky BH a taky jsme měli agility trénink .. konečně se Wajta trochu rozběhala! :)

16.5.2010 → konečně asi po měsíci jsem se dohrabala k nějaké pořádné minirekonstrukci webu :D 

8.5.2010 → dneska jsme byli na takové "delší" procházce aj s Airou (web), bylo to jen nějakých 8 km .. zkusila jsem si s Whitee stopu a šlo jí to skvěle! Květen mám strašně přeplněný, do Plánů akcí se teď nedívejte, není tam dost věcí aktualizovaných :(

26.4.2010 → bylo hnusně, Whitee teď učím couvání zezadu, jakože já stojím za ní a ona couvá tak, že mě nevidí, ale byla tak rozjančená a dělala blbiny že se jí to moc nevedlo :D a taky se učíme kulhání, tentokrát uplně jinčím způsobem a jde to omnohem víc ;)

22.4.2010 → dneska jsme byly na stopách, vzala jsem aj Airu, a odpoledne byl agility trénink :)

18.4.2010 → tak se zase hlásíme ;) .. po zimě jsme byly poprvé na stopách, no teda nic moc ;) více ve stopařském deníku .. jinak jsme dnes byli i s Airou na procházce, pořádně se na toho našeho malého chlupáčka můžete podívat tady .. a dneska je tomu právě rok a den, co máme Whitee♥ ..

8.4.2010 → uf, dlouho jsem nedělala žádné aktuality, co? :D :( .. něco bližšího, takové shrnutí  kde si můžete přečíst co je nového ;) .. 

21.3.2010 → chtěla jsem dneska s Whitee na cvičák (cvičák jsme nevynechaly už tak 3 měsíce! :)) ale Whitee začala po včerejším agility tréninku kulhat .. tak jsem ji radši nechala doma, ať odpočívá, přeci jen je to pro ni zátěž ;) .. měla jsem půjčenou na chvilku Cho (a mám od ní prokousnutý palec, jak se hnala po pešíkovi :D) a pak i kokra Jessinku na agi, tak sem se tam alespoň nenudila ;)

20.3.2010 → dneska jsme byly na agility tréninku, a byl fakt supr! Oproti minule, kdy mi Whitee skočky nechtěla vůbec skákat, a jen je podlézala, tohle bylo upé úžasné zlepšení! :) V týdnu ještě Whitee na jedné procházce chytla ZAS myš, tentrkát ji aj serala :D :(:(

14.3.2010 → vyměnila jsem záhlaví, tak snad se vám líbí víc než to předtím, mě teda rozhodně jo ;) a taky jdem dneska s Whitee na cvičák, snad bude poslouchat víc než předtím .. :)

13.3.2010 → udělala jsem nové záhlaví. Já nevím co mám furt s tou černobílou úpravou, mě se to strašně líbí :D ale nejsem z něho zrovna nadšená .. zkusím udělat jiné, až budu mít čas a až se mi bude chtít :D jinak jsem přidala novou prochákzu, jukněte se ;) a konečně mám stáhlé fotky Whitee s frisbee, tak to tu co nejdřív dám :)

6.3.2010 → dneska jsem byla s Whitee na takové delší procházce :) jinak jsem zde přidala článek o Whiteeiných narozeninách, cvičáku a agility tréninku..fotky z úterní procházky se mi nedaří upravit, seká se mi PhotoFiltre :(:( a čekám ještě až mi taťka přinese stáhlé fotky Whitee s frisbee, které mi slibuje už asi 3 týdny! :( :D:D. Taky přidány 2 nové akce do Plánů Akcí 2010, a to 10.4 klubové závody, a 24.4 cvičáková brigáda...:)

3.3.2010 → Whitee poprvé za celý její život zdrhla!!! A dokonce 2x za sebou! :(:( mno, něco víc vám o tom taky napíšu...ještě nevím kdy :D o víkendu určitě ;) 

2.3.2010 → dnes je to přesně rok, co do psího nebíčka odešla Aske, uplně úžasná fenka, kterou jsem měla nesmírně ráda, a která mě toho tolik naučila...ikdyž už není mezi námi, nikdy na ni nezapomenu...♥♥♥ :(:(  

(...něco málo o Askö Údolí kouřů...)

 

Nešla jsem do školy kvůli taneční soutěži, tak jsem si odpoledne s Whitee zajela vlakem do Hovězí, udělali jsme si (dohromady) tak 15 km prochajdu ;) a Whitee chytal svou první myš! ..no spíš hraboše..! :D Jakmile stáhnu fotky, dám je sem i s článkem :)

27.2.2010 → byli jsme dneska na druhém Agility tréninku, no moc se nedařilo :D ještě o tom napíšu...jinak jsem nás dneska přihlásila na 6.ročník závodů Štípa (Zlín), kde se zúčastníme závodů poslušnosti, výstavy a JuniorHandlingu...agility raději ne :D:D

24.2.2010 → dodán článek o Agility tréninku, článek o Whiteeiných narozkách přidám co nejdřív, zákaz compu už pominul :D

22.2.2010 → mám zas zaracha na počítač :( .. no Whitee má nové frisbee, zas to samé od Hyperlife (Jawz), tentokrát modré ;) 

21.2.2010 náš oficiálně první Agility tréning!!! 

12.2.2010 → odeslána a zaplacena přihláška na Národní výstavu Ostrava (10.-11.4 .. mmchodem, nejede tam někdo? Dejte kdyžtak vědět ;)) a konečně taky zaplacená a odeslaná přihláška do klubu BŠO...(už 2 měsíce mi přihláška leží na stole, a já ne a ne ji furt zaplatit a odeslat :D:D)

11.2.2010 → jak jsem psala zde nemám skoro vůbec čas na web, ale o víkendu sem určitě něco přidám ;) Na stole mi leží hromada přihlášek a propozic, tak to musím co nejdřív všechno zaplatit a odeslat, ať stihneme všechny uzávěrky :) 

8.2.2010 → s Whitee jsem si chtěla zaházet Frisbee, ale všude je to tak namrzlé že by to bylo nebezpečné. No aport nám vůbec nejde, takže jsme dnes poctivě cvičily. Už jsem doma postavila miniskočku (ze židlí a smetáku :D) jen asi 25 cm nad zemí, a Whitee už po jednom přeskočení pochopila co po ní chci, stačilo jen ukázat směrem ke "skočce" a říct hop a už krásně skákala! ;) 

5.2.2010 → přidáno pár odkazů do Oblíbených stránek, třeba na krásnou ovčandu Shanynku, rotvajlerku Beky nebo maltézáčka Lilly...pokud ještě někdo bude chtít, rádi si vás taky přidáme ;) taky přidána procházka i s fotkama, tak se podívejte :) a Whitee jsem naučila povel "back" že mě musí oběhnout pozpátku...za 2 dny! Sice to potřebuje ještě malinko vypilovat, ale super! ;)

3.2.2010 → není mi zrovna nejlíp, no ale co bych pro Whiteenu neudělala, takže procházek si pořád užívá .. :)

upravila jsem celé Menu, v nejbližší době se chystám na kompletní přestavbu Fotogalerie, protože v tom mám zmatek :D